Wyniki dywizji Starcraft 2 Legacy Of The Void

 
Turniej / LigaOponentWynikDataSzczegóły
SC2 LotV Opening Cup PiLiPiLi 2:1 11.11.2015 Wojtas link
Legacy of the Blizzone #1 Senin 0:2 06.11.2015 Wojtas i Molder link
SC2 Late Night Cup #265 Europe jumanjii 3:0 20.11.2015 WojTaS link
StarCraft II Psy eSports League clanwar Ordo Equitum 3:1 02.12.2015 Insija, Geralt, Fire i Molder link
Alpha sc2 Team League we are IMBA people 0:3 09.12.2015 Insija, Geralt i ForAiur link
Gdynia Game Festival - Grupa A Basior 4:3 12.12.2015 ForAiur link
Gdynia Game Festival - Grupa B Niceq 6:1 12.12.2015 Nedi link
Gdynia Game Festival - Grupa C Rodzyn 4:3 12.12.2015 Molder link
Gdynia Game Festival - Grupa D Zylcu 6:1 12.12.2015 Geralt link
Gdynia Game Festival - Finał Nedi 1:2 12.12.2015 ForAiur link
Gdynia Game Festival - Finał Art 2:2 12.12.2015 Molder link
Gdynia Game Festival - Finał Jade 1:2 12.12.2015 Geralt link
Gdynia Game Festival - Finał Pal 4:2 12.12.2015 Nedi link
Gdynia Game Festival - Double Elimination Finał Basior 5:5 13.12.2015 Nedi link
StarCraft II Psy eSports League clanwar Expert Gaming 0:3 16.12.2015 ImBack, Geralt i Molder link
Alpha sc2 Team League Houkago Tea Team 2:3 04.01.2016 Insija, ForAiur, Geralt i Molder link
StarCraft II Psy eSports League clanwar Team Psi 3:0 06.01.2016 Geralt, Fire i ForAiur link
StarCraft II Psy eSports League clanwar Team Extreme Supremacy 2:3 13.01.2016 Insija, ForAiur, Geralt i ImBack link
Alpha sc2 Team League Esselta Gaming 3:1 13.01.2016 Molder, SecondSM, Insija i ForAiur link
StarCraft II Psy eSports League clanwar ECVisualize 0:3 20.01.2016 SecondSM, Molder i Geralt link
Alpha sc2 Team League NoN-eSports 3:2 22.01.2016 Molder, Geralt, Insija i ForAiur link
Alpha sc2 Team League You ll be Sorry! 3:0 23.01.2016 Molder, Geralt i Kazaro link
Alpha sc2 Team League Team Ascension Competitive 3:2 26.01.2016 SuN, Geralt, Insija i ForAiur link
StarCraft II Psy eSports League clanwar mCon esports 1:3 27.01.2016 Insija, ForAiur, Molder i Geralt link
Alpha sc2 Team League Galactic Gaming 3:1 29.01.2016 Molder, Zexnem, Insija i ForAiur link
Alpha sc2 Team League Romandy Gaming Academy 1:3 02.02.2016 Molder, SecondSM, Insija i Geralt link
StarCraft II Psy eSports League clanwar RTG Esports 3:0 03.02.2016 Insija, Molder i Geralt link
IEM Season 10 World Championship SC2 European Qualifier #3 Welmu 4:3 03.02.2016 Hornet, Parodix i Geralt link
SC2 FEC Season #2 DeeN 7:4 06.02.2016 Hornet, Rolan, Molder i amEn link
StarCraft II Psy eSports League clanwar Aggression Gaming 1:3 10.02.2016 Parodix, Hornet, Insija i Zexnem link
StarCraft II Psy eSports League clanwar Cyclic 1:3 17.02.2016 Fire, Geralt, Insija i Strelok link
StarCraft II Psy eSports League clanwar iN7 A 3:0 24.02.2016 Fire, Geralt, Insija i Strelok link
StarCraft II Psy eSports League clanwar Prototype 3:2 02.03.2016 Hornet, Geralt, Snoxtar i Strelok link
StarCraft II Psy eSports League clanwar Antim8s 3:0 09.03.2016 ForAiur, Geralt, Snoxtar i Strelok link
StarCraft II FEC TURNIEJ SC2 #4 GuruTES 8:5 11.03.2016 Heunabu, Rolan, Snoxtar, Hornet i amen link
SC2 Clanwar All-Kill Europe ESL MindGaming SC2 3:4 13.03.2016 Secionared, Kanin, Insija i Strelok link
StarCraft II Psy eSports League clanwar Ordo Equitum 0:3 16.03.2016 Fire, Gerald, Snoxtar i Strelok link
Masz 3 Rasy LAN Senin 9:5 19.03.2016 ForAiur, Morghan, Earendilking i Rolan link
StarCraft II Psy eSports League clanwar Mayek eSports 3:0 23.03.2016 link
StarCraft II Psy eSports League clanwar The Free Mercenaries 1:3 30.03.2016 Snoxtar, Gerald, Strelok i Insija link
Program Mentorski #7- Blizzone Archon Challenge Kasyx & Nedi 6:3 01.04.2016 Snoxtar & Furjoza link
StarCraft II Psy eSports League clanwar Aggression Gaming 3:2 06.04.2016 Snoxtar, Strelok, Molder i Foraiur link
MECHLAN Starcraft 2 LOTV Nedi 24:19 23.04.2016 Snoxtar i Molder link
StarCraft II FEC TURNIEJ SC2 Matiz 0:1 13.05.2016 Molder link
Electronic sports league clanwar aNgels WingS 4:2 22.05.2016 Heunabu, Insija i Fire link
StarCraft II Psy eSports League clanwar RTG Esports 3:0 25.05.2016 Hornet, Insija i Fire link
ESPORT NOW 2016 Malcolm 6:4 28.05.2016 Parodix link
StarCraft II Psy eSports League clanwar Team Psi 0:3 01.06.2016 InsiJa, Strelok, Gerald i Fire link
Corsair Cup #22 Liquid MaNa 1:2 06.06.2016 Parodix link
StarCraft II Psy eSports League clanwar experMENTAL eSports 3:2 08.06.2016 Snoxtar, Strelok, Nephyr i Fire link
FEC TURNIEJ SC2 #3 Basior 1:2 12.06.2016 Parodix, Hornet i Kosit link
Corsair Cup #23 Liquid Snute 0:4 13.06.2016 Hornet i Kosit link
StarCraft II Psy eSports League clanwar Dead Pixels 1:3 15.06.2016 Snoxtar, ForAiur, Nephyr i Hornet link
StarCraft II Psy eSports League clanwar SqAUT 3:2 22.06.2016 Snoxtar, Strelok, Nephyr i Parodix link
Go4SC2 Europe Cup #585 (€150) vippe 0:1 26.06.2016 Hornet link
StarCraft II Psy eSports League clanwar ECVisualize 0:3 29.06.2016 Snoxtar, Strelok, Nephyr i Parodix link
StarCraft II Psy eSports League clanwar mCon esports 2:3 06.07.2016 Snoxtar, Hornet, Nephyr i Fire link
StarCraft II Psy eSports League clanwar RomandyGamingAcademy 0:3 13.07.2016 link
StarCraft II Psy eSports League clanwar Horizon 1:3 20.07.2016 Molder, Hornet, Nephyr i Insija link
StarCraft II Psy eSports League clanwar Team HsDL 3:2 17.08.2016 Molder, Insija, Nephyr i ForAiur link
StarCraft II Psy eSports League clanwar Deal With It 0:3 24.08.2016 link
StarCraft II Psy eSports League clanwar Clan SC2Improve 0:3 31.08.2016 link
SC2 Late Night Cup #304 Europe twnt 3:1 16.09.2016 Parodix link
SC2 Late Night Cup #305 Europe ShedMan 2:2 23.09.2016 Parodix link
SC2 Late Night Cup #306 Europe imData 0:1 30.09.2016 Parodix link
SC2 Late Night Cup #310 Europe Woodedmicrob 2:0 28.10.2016 Parodix link
SC2 Late Night Cup #312 Europe ZaArt 3:0 18.11.2016 Parodix link
EGU 2016 SC2 Basior 5:5 18.11.2016 ForAiur i Kosit link
SC2 Late Night Cup #316 Europe Chess 5:2 16.12.2016 Parodix link
SC2 Late Night Cup #317 Europe IntuitioN 2:2 06.01.2017 Spaj i Parodix link
SC2 Late Night Cup #318 Europe woodedmicrob 3:1 13.01.2017 Parodix link
SC2 Late Night Cup #321 Europe Sheppard 3:1 03.02.2017 Parodix link
SC2 Late Night Cup #323 Europe Marik 3:1 17.02.2017 Parodix link
SC2 Americas Open Cup #106 ($50) Cuddlebear 1:1 20.02.2017 Parodix link
IEM Season XI - World Championship TLO 2:4 27.02.2017 Gauss link
FEC Classic 1vs1 #4 Matiz 4:3 10.03.2017 ForAiur link
Go4SC2 Europe Cup #657 (€100) Guru 1:1 12.03.2017 Parodix link
SC2 Late Night Cup #326 Europe CmPltLyShT 3:1 17.03.2017 Parodix link
FEC Classic 1vs1 #3 Malcolm 8:4 19.03.2017 Kosit i ForAiur link
SC2 Late Night Cup #328 Europe CmPltLyShT 2:1 31.03.2017 Parodix link
SC2 Late Night Cup #329 Europe MisterL2 4:2 14.04.2017 Parodix i Spaj link
SC2 Late Night Cup #330 Europe MisterL2 3:0 21.04.2017 Parodix link
Go4SC2 Europe Cup #669 (€100) Bly 1:1 23.04.2017 Parodix link
SC2 Late Night Cup #331 Europe Dragon 3:0 28.04.2017 Parodix link
SC2 Late Night Cup #332 Europe jumanjii 2:1 05.05.2017 Parodix link
Go4SC2 Europe Cup #676 HinO 2:1 18.05.2017 Parodix link
SC2 Late Night Cup #333 Europe Ink 3:1 12.05.2017 Parodix link
SC2 WCS Challenger 2 Open Cup #1 Europe FeaR 1:1 16.05.2017 Parodix link
SC2 WCS Challenger 2 Open Cup #2 Europe Indy 1:1 17.05.2017 Parodix link
ESPORT NOW 2017 ArT 5:6 27.05.2017 Parodix i ForAiur link
Fantasy Expo Challenge Season 4 Geralt 4:2 10.06.2017 Parodix link

Osiągnięcia dywizji

1 miejsce
SC2 Late Night Cup #265 Europe - WojTaS. Data: 20.11.2015 link
2 miejsce
Gdynia Game Festival - Nedi. Data: 13.12.2015 link
2 miejsce
Program Mentorski #7- Blizzone Archon Challenge - Snoxtar & Furjoza. Data: 01.04.2016 link
3 miejsce
MECHLAN SC2 LOTV - Snoxtar. Data: 23.04.2016 link
2 miejsce
MECHLAN SC2 LOTV - Molder. Data: 23.04.2016 link
3 miejsce
SC2 Late Night Cup #304 Europe - Parodix. Data: 16.09.2016 link
1 miejsce
SC2 Late Night Cup #310 Europe - Parodix. Data: 28.10.2016 link
1 miejsce
SC2 Late Night Cup #312 Europe - Parodix. Data: 18.11.2016 link
2 miejsce
SC2 Late Night Cup #316 Europe - Parodix. Data: 16.12.2016 link
3 miejsce
SC2 Late Night Cup #317 Europe - Spaj. Data: 06.01.2017 link
2 miejsce
SC2 Late Night Cup #318 Europe - Parodix. Data: 13.01.2017 link
3 miejsce
SC2 Late Night Cup #321 Europe - Parodix. Data: 03.02.2017 link
3 miejsce
SC2 Late Night Cup #323 Europe - Parodix. Data: 17.02.2017 link
3 miejsce
SC2 Late Night Cup #326 Europe - Parodix. Data: 17.03.2017 link
3 miejsce
SC2 Late Night Cup #328 Europe - Parodix. Data: 31.03.2017 link
2 miejsce
SC2 Late Night Cup #329 Europe - Parodix. Data: 14.04.2017 link
1 miejsce
SC2 Late Night Cup #330 Europe - Parodix. Data: 21.04.2017 link
1 miejsce
SC2 Late Night Cup #331 Europe - Parodix. Data: 28.04.2017 link
2 miejsce
SC2 Late Night Cup #332 Europe - Parodix. Data: 05.05.2017 link
2 miejsce
SC2 Late Night Cup #333 Europe - Parodix. Data: 12.05.2017 link
1 miejsce
MECHLAN #2 - SC2LOTV - Nedi. Data: 21.10.2017 link
2 miejsce
MECHLAN #2 - SC2LOTV - Snoxtar. Data: 21.10.2017 link
3 miejsce
MECHLAN #2 - SC2LOTV - Zergadis. Data: 21.10.2017 link
Udostępnij