Wyniki dywizji Starcraft 2 Wings Of Liberty

Turniej / LigaOponentWynikDataSzczegóły
SC2CL StarCraft II Clan League Place 2 Be Starcraft Team Red 5:0 08.07.2012 link
StarCraft II Go4SC2 Cup #211 (Sun 15.07.12) - Win €200 RAGE Karlosh 2:1 15.07.2012 Normall link
SC2CL StarCraft II Clan League The angry Bears / NoN-eSports 0:5 15.07.2012 link
Antec Attack #25 inF Ksis 3:1 18.07.2012 Killah link
SC2CL StarCraft II Clan League 7x Team 2:3 22.07.2012 link
[EU] Playhem $75 Daily - Monday LurkeR46 1:1 23.07.2012 Killah link
SC2CL StarCraft II Clan League Crazy Forces 1 5:0 23.07.2012 link
SC2 Clanwar Ladder Europe ESL nuBreed SC2 0:4 23.07.2012 link
StarCraft II Go4SC2 Cup #216 (Wed 01.08.12) - Qualify for €500 monthly final Crazy Forces 1 2:2 01.08.2012 Normall i Hope link
Yegalisk Pro Cup #11 Slider 2:1 04.08.2012 Madara link
StarCraft II Go4SC2 Cup #217 (Sun 05.08.12) - Win €200 FXO.Minato 4:2 05.08.2012 NoRmall i Madara link
SC2CL StarCraft II Clan League LaVa-Gaming 5:0 05.08.2012 link
Battle at Ministry of Win: get outPlayed - EU Qualifier #3 Indy 1:1 11.08.2012 Kirlen link
StarCraft II Go4SC2 Cup #219 (Sun 12.08.12) - Win €200 Acer Nerchio 5:2 12.08.2012 NoRmall i Madara link
SC2CL StarCraft II Clan League united-Teamworkers 5:0 12.08.2012 link
[EU] Playhem $500 Daily - Sunday LurkeR 3:2 12.08.2012 GraVe i Fruttis link
SC2 Clanwar Ladder Europe ESL Micronae Supremacy A Team 0:4 15.08.2012 link
SC2 Clanwar Ladder Europe ESL RuW.SC2.White Legion 2:3 20.08.2012 link
SC2 Clanwar Ladder Europe ESL Team Mistral.Tt 0:4 21.08.2012 link
[EU] Playhem $75 Daily - Tuesday mouzCCMarine 2:1 21.08.2012 Madara link
SC2 Clanwar Ladder Europe ESL The-Dead-Generation Sc2 3:2 23.08.2012 link
SC2 Clanwar Ladder Europe ESL Final Parody 1:4 25.08.2012 link
SC2CL StarCraft II Clan League BLR Gaming 2:3 26.08.2012 link
WCG StarCraft 2 - I Tura Eliminacyjna relax 2:0 01.09.2012 Gauss link
WCG StarCraft 2 - I Tura Eliminacyjna Karan 2:0 01.09.2012 Gauss link
WCG StarCraft 2 - I Tura Eliminacyjna Choosy 2:0 01.09.2012 Gauss link
WCG StarCraft 2 - I Tura Eliminacyjna acer 2:0 01.09.2012 Gauss link
WCG StarCraft 2 - I Tura Eliminacyjna KriStyle 2:0 01.09.2012 Gauss link
WCG StarCraft 2 - I Tura Eliminacyjna Kraz 2:0 01.09.2012 Gauss link
WCG StarCraft 2 - I Tura Eliminacyjna szoku 2:0 01.09.2012 Gauss link
WCG StarCraft 2 - I Tura Eliminacyjna KidziaK 0:2 01.09.2012 Gauss link
WCG StarCraft 2 - I Tura 2 Etap Królu 1:2 02.09.2012 Gauss link
WCG StarCraft 2 - I Tura 2 Etap SuperSaiyan 2:0 02.09.2012 Gauss link
WCG StarCraft 2 - I Tura 2 Etap KidziaK 0:2 02.09.2012 Gauss link
SC2 Clanwar Ladder Europe ESL Team.iwa 3:2 02.09.2012 link
SC2 Clanwar Ladder Europe ESL DvG Supremacy 2:3 02.09.2012 link
SC2 Clanwar Ladder Europe ESL eXZone Gaming 5:0 03.09.2012 link
SC2 Clanwar Ladder Europe ESL Infinity 4:0 06.09.2012 link
StarCraft II GoPL4SC2 #67 - Puchar dla wszystkich norddi 1:0 11.09.2012 Madara link
StarCraft II GoPL4SC2 #67 - Puchar dla wszystkich DaNa 0:1 11.09.2012 Madara link
StarCraft II GoPL4SC2 #68 - Puchar dla wszystkich Senin 1:1 15.09.2012 Fruttis link
WCG StarCraft 2 - III Tura Eliminacyjna Noispaxen 0:2 15.09.2012 Napane link
WCG StarCraft 2 - III Tura Eliminacyjna Fruttis 2:0 15.09.2012 Napane link
WCG StarCraft 2 - III Tura Eliminacyjna DureX 2:0 15.09.2012 Napane link
WCG StarCraft 2 - III Tura Eliminacyjna Dana 0:2 15.09.2012 Napane link
WCG StarCraft 2 - III Tura Eliminacyjna Shini 1:2 15.09.2012 Napane link
WCG StarCraft 2 - III Tura Eliminacyjna Dana 0:2 15.09.2012 Fruttis link
WCG StarCraft 2 - III Tura Eliminacyjna DureX 2:0 15.09.2012 Fruttis link
WCG StarCraft 2 - III Tura Eliminacyjna Napane 0:2 15.09.2012 Fruttis link
WCG StarCraft 2 - III Tura Eliminacyjna Shini 0:2 15.09.2012 Fruttis link
Yegalisk Pro Cup #12 Robi-mk 0:2 21.09.2012 Kirlen link
StarCraft II GoPL4SC2 #70 - Puchar dla wszystkich SodoN 0:1 22.09.2012 Butan link
Fan4Fan Platinum - Diamond - Master Druzdil 8:2 22.09.2012 Gauss link
Mecze eliminacyjne Starcraft II - reboot Miszu 0:4 29.09.2012 Manchox link
Mecze eliminacyjne Starcraft II - reboot Gandi 4:4 29.09.2012 Fruttis link
Mecze eliminacyjne Starcraft II - reboot HawkPL 1:2 29.09.2012 Butan link
Mecze eliminacyjne Starcraft II - reboot fahrenheit 0:4 29.09.2012 Wiewior link
SC2 Clanwar Ladder Europe ESL Vega Squadron E-sport 1:4 07.10.2012 link
StarCraft II GoPL4SC2 #76 - Puchar dla wszystkich DieStar 1:1 16.10.2012 Choosy link
SC2CL StarCraft II Clan League TeamYAO Gaming 1:4 21.10.2012 link
StarCraft II GoPL4SC2 #78 - Puchar dla wszystkich SodoN 1:1 23.10.2012 Choosy link
StarCraft II GoPL4SC2 #79 - Puchar dla wszystkich SodoN 1:1 27.10.2012 Choosy link
SC2CL StarCraft II Clan League logiX e.V. 2:3 28.10.2012 link
StarCraft II Go4SC2 Cup #241 - Win €200 TSLHyuN 4:3 04.11.2012 Choosy, Escaton, Damianexis link
SC2CL StarCraft II Clan League united-Teamworkers 5:0 04.11.2012 link
ZOTAC StarCraft II EU Cup #131 SonG 2:1 04.11.2012 Choosy link
[EU] Playhem $100 Daily - Sunday Tefel 3:1 04.11.2012 Choosy link
Barcraft - MLG Dallas, Pub Felicita Thunder 6:0 04.11.2012 Gauss link
StarCraft II GoPL4SC2 #81 - Puchar dla wszystkich MK 1:1 06.11.2012 Choosy link
SC2CL StarCraft II Clan League Playing with Fire 2:3 11.11.2012 link
[EU] Playhem $100 Daily - Sunday TheWoK.764 2:1 11.11.2012 Choosy link
NW HotS Cup #1 [POLISH ONLY] Forte 0:1 12.11.2012 Choosy link
SC2CL StarCraft II Clan League BDB Sc2cl Squad 1 2:3 18.11.2012 link
SC2CL StarCraft II Clan League ucap.tunnelvision 5:0 25.11.2012 link
StarCraft II Go4SC2 Cup #246 - Win €200 (Sun 25.11.12) CPU 2:1 25.11.2012 Choosy link
SC2CL StarCraft II Clan League TeamReacT 5:0 02.12.2012 link
StarCraft II Go4SC2 Cup #248 - Win €200 (Sun 02.12.12) kfazimirz 1:1 03.12.2012 Choosy link
ZOTAC StarCraft II EU Cup #135 elfi- 1:1 03.12.2012 Choosy link
StarCraft II GoPL4SC2 #89 - Puchar dla wszystkich GoPlayTetris 3:1 08.12.2012 Choosy link
SC2CL StarCraft II Clan League NoN-eSports 3:2 09.12.2012 link
ZOTAC StarCraft II EU Cup #136 infsOvix.482 1:1 09.12.2012 Choosy link
SC2 Clanwar Ladder Europe ESL Docendo Discimus 5:0 11.12.2012 link
Allplay - Turniej EIZO Razer Cup Q#1 ReBeL 10:1 14.12.2012 Choosy link
StarCraft II Go4SC2 Cup #252 - Win €200 (Sun 16.12.12) prOxy 2:1 16.12.2012 Choosy link
ZOTAC StarCraft II EU Cup #137 AiReal 1:1 16.12.2012 Choosy link
SC2CL StarCraft II Clan League Pwning Without Remorse 2:3 16.12.2012 link
StarCraft II GoPL4SC2 #87 - Puchar dla wszystkich Zazu 1:1 16.12.2012 Choosy link
EIZO Razer Cup Q#1 faza play-off Pietro 2:1 19.12.2012 Choosy link
SC2 Clanwar Ladder Europe ESL noMERCY SC2 3:2 23.12.2012 link
EIZO Razer Cup Q#1 faza play-off HATE 1:0 23.12.2012 adrd link
SC2 Clanwar Ladder Europe ESL GosuStyle squad 2 2:3 26.12.2012 link
StarCraft II 1on1 Świąteczny puchar od SteelSeries CPL.Acer 8:10 27.12.2012 Peterthemule, Magicpeszu, Adevode, Roten, Choosy link
StarCraft II Go4SC2 Cup #255 - Win €200 (Sun 30.12.12) Tarson 2:4 30.12.2012 PeterTheMule, MagicPeszu, Damrud, Choosylink
SC2 Clanwar Ladder Europe ESL Team inFluence SC2 3:1 30.12.2012 link
SC2 Clanwar Ladder Europe ESL Occupation Team 2:3 30.12.2012 link
StarCraft II Go4SC2 Cup #256 - Win Go4SC2 Points (Wed 02.01.13) DaNa 6:5 02.01.2013 Roten, PeterTheMule, Cux, Avi, Choosy link
StarCraft II Go4SC2 Poland #91 canabuz 2:7 05.01.2013 Pur4win, Roten, Durex, Adevode, Damianexis, PeterTheMule, Zythus link
ZOTAC StarCraft II EU Cup #138 Goody.Sascha 2:2 06.01.2013 Magic Peszu, Choosy link
StarCraft II Go4SC2 Cup #257 - Win €200 (Sun 06.01.13) BsK 4:6 06.01.2013 Magic Peszu, Choosy, Roten, Damrud, Adevode, Damianexis link
SC2 Clanwar Ladder Europe ESL noMERCY SC2 2:3 12.01.2013 link
StarCraft II Go4SC2 Poland #93 Senin 10:8 12.01.2013 Durex, Choosy, Roten, ZlyFred, Adevode, Escaton, Pure4win, Damianexis link
EIZO Razer Cup Q#2 - Faza Grupowa Tefel 13:11 12.01.2013 Durex, Choosy, Roten, adrd, Zythus link
ZOTAC StarCraft II EU Cup #139 RoxkisFRAER 3:2 13.01.2013 Choosy, MagicPeszu link
StarCraft II Go4SC2 Cup #259 - Win €200 (Sun 13.01.13) Adelscott 9:7 13.01.2013 Choosy, MagicPeszu, Basior, Adevode, Damianexis, Roten, Avi link
SC2 Clanwar Ladder Europe ESL Starcraft Freaks Clan 1:4 17.01.2013 link
MSI Cup Senin 4:1 19.01.2013 Escaton link
StarCraft II 1on1 Winter Cup 2013 Kapsel 15:7 21.01.2013 Damianexis, Wiewiór i Damrud link
StarCraft II 1on1 Gold/Platinum Cup #319 (23.01) SwierzeR 2:1 23.01.2013 Shaggy link
SC2 Clanwar Ladder Europe ESL HellFaction. sc2 3:2 23.01.2013 link
Yegalisk Master Cup #1 xprisky 3:4 25.01.2013 adrd i Roten link
SC2CL StarCraft II Clan League SupplyZero 2:3 27.01.2013 link
StarCraft II Go4SC2 Cup #263 - Win €200 (Sun 27.01.13) PandaTank 6:8 27.01.2013 MagicPeszu, Adevode, Avi, Escaton, Choosy, PeterTheMule, Damianexis, Durex link
Zotac StarCraft II EU Cup #141 Again 1:3 27.01.2013 Choosy, Durex, MagicPeszu link
StarCraft II Go4SC2 Poland #97 Pal 8:5 29.01.2013 Escaton, Basior, Choosy, Roten, Damianexis link
EIZO Razer Cup Q#3 Grupa A Pal 4:1 30.01.2013 Roten link
EIZO Razer Cup Q#3 Grupa B SuperSaiyan 3:2 30.01.2013 Shaggy link
EIZO Razer Cup Q#3 Grupa C Penzli 3:2 30.01.2013 Adevode link
EIZO Razer Cup Q#3 Grupa E Karan 2:3 30.01.2013 Wiewior link
EIZO Razer Cup Q#3 Grupa F Zazu 1:2 30.01.2013 adrd i Zythus link
SC2 Clanwar Ladder Europe ESL HellFaction. sc2 3:2 01.02.2013 link
EIZO Razer Cup Q#3 play-off Zazu 7:4 03.02.2013 adrd i Roten link
SC2CL StarCraft II Clan League Daymare eSports 4:1 03.02.2013 link
StarCraft II Go4SC2 Cup #265 - Win €200 (Sun 03.02.13) TrOn 12:11 03.02.2013 Choosy, Cux, Damianexis, Blejz, Basior, Adevode, Roten, NeBu, Damrud, MagicPeszu i Avi link
ZOTAC StarCraft II EU Cup #142 NeOAnGeL 5:2 03.02.2013 MagicPeszu i Choosy link
StarCraft II Go4SC2 Poland #98 Senin 7:10 05.02.2013 Roten, basior, Avi, Damianexis, Escaton, Wiewior, Igorten, Zythus, NeBu i Choosy link
SC2 Clanwar Ladder Europe ESL noMERCY SC2 1:3 07.02.2013 link
SC2 Clanwar Ladder Europe ESL Specnaz Clan Akademia 5:0 09.02.2013 link
EIZO Razer Cup Q#4BB Tefel 3:5 09.02.2013 Basior, Roten, Guru, Pandzior i Shaggy link
StarCraft II Go4SC2 Cup #267 - Win €200 (Sun 10.02.13) NrSUnderdark 12:10 10.02.2013 Adevode, MagicPeszu, PeterThemule, Basior, Damianexis, Blejz, Selendis, Cux, Avi i Choosy link
SC2CL StarCraft II Clan League united-Teamworkers 4:1 10.02.2013 link
StarCraft II Go4SC2 Poland #100 - Jubileusz z nagrodami! syriusz 9:4 12.02.2013 Adrd, Basior, Zythus i PeterTheMule link
SC2 Clanwar Ladder Europe ESL Sgeht StarCraft 2 0:4 13.02.2013 link
StarCraft II 1on1 Late Night Cup #127 Doplak 1:1 15.02.2013 Roten link
DieStar's Cup! Atomic 6:3 16.02.2013 NeBu i Damianexis link
Zotac NA Cup #89 CPLAYTt.TheRipper 1:1 16.02.2013 Roten link
Zotac EU Cup #144 MaddeLisk 3:1 17.02.2013 Roten link
StarCraft II Go4SC2 Cup #269 - Win €200 (Sun 17.02.13) hOpe 3:3 17.02.2013 Choosy, Roten i MagicPeszu link
allplay - Turniej EIZO Razer Cup Finał AcerParanOid 1:2 17.02.2013 Adrd link
SC2CL StarCraft II Clan League BDB Sc2cl Squad 1 5:0 17.02.2013 link
StarCraft II Go4SC2 Poland #102 Senin 8:5 19.02.2013 Choosy, Basior, Avi, Damianexis, PeterTheMule link
SC2CL StarCraft II Clan League Pwning Without Remorse 5:0 24.02.2013 link
SC2 Clanwar Ladder Europe ESL Specnaz Clan 3:2 24.02.2013 link
SC2 Clanwar Ladder Europe ESL noMERCY SC2 0:4 28.02.2013 link
SC2CL StarCraft II Clan League TeamYAO Gaming 0:4 03.03.2013 link
RemBroCuP Glory #21 Harrowing 2:1 03.03.2013 Damrud link
SC2CL StarCraft II Clan League Aposis 4:1 10.03.2013 link
Tefel CUP Zazu 5:3 11.03.2013 Basior link
SC2CL StarCraft II Clan League 3D-Gaming Pro Team 1:4 17.03.2013 link
SC2CL StarCraft II Clan League Clones-Inc 5:0 24.03.2013 link

Osiągnięcia dywizji

2 miejsce
WCG StarCraft 2 - I Tura Eliminacyjna - Gauss. Data: 01.09.2012 link
3 miejsce
Fan4Fan Platinum - Diamond - Master - Gauss. Data: 22.09.2012 link
1 miejsce
Barcraft - MLG Dallas, Pub Felicita - Gauss. Data: 04.11.2012 link
1 miejsce
Allplay - Turniej EIZO Razer Cup Q#1 - Choosy. Data: 15.12.2012 link
2 miejsce
MSI Cup - Escaton. Data: 19.01.2013 link
1 miejsce
StarCraft II 1on1 Winter Cup 2013 - Damianexis. Data: 21.01.2013 link
2 miejsce
EIZO Razer Cup Q#3 play-off - adrd. Data: 03.02.2013 link
2 miejsce
DieStar's Cup! - NeBu. Data: 16.02.2013 link
2 miejsce
StarCraft II Go4SC2 Poland #102 - Choosy. Data: 19.02.2013 link
2 miejsce
Tefel CUP - Basior. Data: 11.03.2013 link
Udostępnij