S4JMON top3 w FIFA17 podczas SDK

Napisano: .

S4JMON zajmuje 3 miejsce w FIFA17 podczas Słupskiego Dnia Komputerowego. Na LANie w Słupskim Elektryku możemy też zobaczyć Kubisa, WTank7 czy Zergadisa grających w Hearthstone i Tekken 6.

W dniu 26.04.2017 r odbył się LAN w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 tzw. Eletryk podczas Słupskiego Dnia Komputerowego.

Jako pierwsi wystartowali Kubis, WTank7 i Zergadis w grę Hearthstone. Niestety Kubis przegrał w pierwszej rundzie z oski633 0:2WTank7 przegrał z Jamafiko 1:2, a Zergadis dostał freewina za d0d0. W drugiej rundzie Zergadis przegrywa 1:2 z Oski633, a w walce o 3 miejsce 0:2 z Jamafiko.

W kolejnych rozgrywkach wystartował nasz gracz z akademii oraz reprezentant Mechanika - Szymon "S4JMON" Wawrzyniak w grę FIFA17. W pierwszej rundzie wygrał z Cezarym Chmielowcem 5:0, w półfinale przegrał z Pawłem Fabich po remisie 1:2, w walce o trzecie miejsce wygrał 2:0 z Dominikiem Schlutt.

W ostatniej z gier, w których uczestniczyli nasi zawodnicy, czyli w Tekkena 6 zagrał Zergadis. Po zaciętej walce na greatach padł na dechy z wynikiem 1:2 z graczem Czeski.

LAN odbył się na sali gimnastycznej gdzie można było zobaczyć rozgrywki w CSGO i LOL, a także walki robotów tzw. minisumo.

Link do wydarzenia: 

fb.com/sdkslupsk

Gratulacje dla S4JMONA!!!

Komentarze (0)


Napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby dodać komentarz, zarejestruj się jeśli jeszcze nie masz konta

busy
Udostępnij