KARY09 ZE SREBREM

Napisano: .

W Błaszkach w Centrum Kultury i Sztuki odbył się I Majowy Turniej o puchar burmistrza w FIFA17 na konsolach Xbox One. Reprezentował nas tam Kary09, który zdobył srebrny medal.

Aby wyłonić 32 zawodników rywalizujących w głównym turnieju, odbyły się krótkie eliminacje przed samym turniejem. W głównej fazie turnieju nasz reprezentant nie stracił ani jednej bramki aż do samego finału. Zmierzył się Marcinem Balcerzykiem (2:0), Danielem Grzesikiem (8:0), Konradem Similakiem (2:0), Mariuszem Jurczakiem (2:0) oraz w samym finale z Danielem Płócinnikiem (1:2). Ostatecznie uplasował się na drugiej pozycji.

Kilka słów na temat całych rozgrywek od Karego: "O godzinie 11.30 rozegrałem swój pierwszy mecz, do którego podszedłem z dość dużym stresem, jednak z każdym kolejnym meczem starałem się opanowywać emocje. Awansowałem do finału nie tracąc przy tym ani jednego gola, co dla mnie jest dużym osiągnięciem, bo wiem, że praca nad obroną nie poszła na marne. Niestety nie udało się wygrać w finale, pewność siebie mnie zgubiła akurat w tym najważniejszym meczem. Musiałem nacieszyć się 2 miejscem, co oczywiście to też niezły wynik. Organizatorzy dołożyli wszelkich starań, żeby ten turniej stał, na jak najwyższym poziomie i tak też było. Dwa telewizory, jeden rzutnik, z którego jeden mecz z kolejki był puszczany. Niezłe emocje, super atmosfera, bardzo fajnie spędziłem czas i oby więcej takich turniejów."

Fanpage Karego: link

Drabinka: link

Gratulujemy !!!

Komentarze (0)


Napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby dodać komentarz, zarejestruj się jeśli jeszcze nie masz konta

busy
Udostępnij