ARAS WICEMISTRZEM NA PGA

Napisano: .

Podczas Poznań Game Arena nie mogło zabraknąć naszego zawodnika HearthStone walczącego o wysoką lokatę. Tą osobą był Aras, który zajął drugie miejsce.

W zmaganiach wzięło udział 98 osób rywalizującej w podwójnej drabince. Nasz zawodnik zmierzył się kolejno z przeciwnikami: Whistler (3:2), Troi (3:2), Siostrzon (3:0), Xeno (3:2), SkyFrosty (3:2), Strormx (3:1) oraz XxSebekXx (1:3, 1:3). Ostatecznie zajął drugie miejsce.

Przed finałem Aras się wypowiedział na temat turnieju: "Po zajęciu 3 miejsca w Finałach Polbit Esport League oraz 3 miejscu w Finałach ESL przyszedł czas na trochę przerwy od HS aż do wczoraj. Wczoraj zaczęły się kwalifikacje do najważniejszego chyba turnieju w tym roku Poznań Game Arena. Kwalifikacje udało się wygrać bez żadnej porażki i za tydzień w Poznaniu zagram wielki finał z pulą 4tyś zł. Jestem w super pozycji, ponieważ będę miał dwie szanse na wygraną, będę miał przeciwnika z losers bracketu i aby wygrać będzie musiał mnie pokonać dwa razy :) Jestem mega szczęśliwy, że będę mógł zagrać w wielkim Finale na scenie przed wielką publicznością." 

Drabinka: link

Gratulujemy !!!

Komentarze (0)


Napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby dodać komentarz, zarejestruj się jeśli jeszcze nie masz konta

busy
Udostępnij