KDV dominuje MECHLAN #2

Napisano: .

MECHLAN #2 w 6 gier, a KDV zdobywa w tym aż 6 osiągnięć. W StarCrafta 2 Legacy of the Void Nedi, Snoxtar i Zergadis oraz w League of Legends LowekEASY, Sjamanse i Sawano zdobywają całe podium!

W zmaganiach wzięło udział blisko pół tysiąca zawodników w takie gry jak: Tekken 7, FIFA 18, StarCraft 2 Legacy of the Void, League of Legends, Counter-Strike Global Offensive i Hearthstone. Zjechali się oni z całej Polski - Słupsk, Koszalin, Piła, Wrocław, Bydgoszcz, Gdańsk, Lębork, Malbork, Katowice i okolicznych wiosek. Podczas MECHLAN #2 był bardzo wysoki poziom - w CSGO ponad 10 teamów z najwyższą rangą Globala (niektórzy nawet 10 lvl faceit), w Hearthstona byli gracze z Legendy (też najwyższa), w StarCrafta było 2 Grandmasterów (top200 europy) w tym Nedi miał raz top1, w LOLa było 3 Challengerów (top200 europy), w FIFA18 i T7 poziom był wysoki niczym 1 liga.
 
W SC2LOTV pierwsze miejsce wywalczył sobie Nedi, drugie Snoxtar, trzecie Zergadis z głównego składu KDV. Następnie byli uczniowie z naszej akademii - LOLEK (5/6 miejsce), Colgate (4 miejsce), Des i Polo (7/8).
 
W LOla 1vs1 pierwsze miejsce zajął LowekEASY z głównego składu KDV.Słupsk, później 3 uczniów z akademii zajęli miejsca - drugie Sjamanse, trzecie Sawano i czwarte Ress. Na miejscach 9-12 odpadli Stone Arrow i Akeroo z głównego składu KDV. W grupach byli także inni nasi podopieczni - Grabek, który zajął 3 miejsce w grupie F, Kinguin 3 w grupie E, Dax 6 w G i Cygi 5 w G.
 
W tekkena 7 zagrali Akeroo, Zergadis, Colgate i Sjamanse, niestety żaden z nich nie wyszedł z grupy.
 
W FIFA 18 Sjamanse odpadł w ro32, Luxor w ro16, Akeroo w ro32 i S4JMON w ro16.
 
W CSGO na 2 miejscu wygrał team no Name gdzie grali nasi ex gracze z dawnego składu KDV.B ze Słupska - Andrew i Sushi. na 5-8 miejscu uplasował się Rolniczak Team gdzie grał nasz dawny gracz Edef. W ro16 odpadł KDV.Słupsk wcześniej grali jako Chłopaki do wzięcia, w ich składzie grali nasi ex gracze Luxor i Elmo. W lefreks chudego byka grał nasz dawny kapitan składu C - Bobeczeq, jego team wyszedł z grupy N, a w drabince odpadli w meczu na Adverse. W Gucci Team można było zobaczyć także naszego dawnego kapitana ijojo24, niestety jego team oddał w.o, tak samo jak JMZP gdzie był nasz dawny gracz wh1te. W składzie TEAM FIVE można było zobaczyć naszych dwóch uczniów z akademii S4jmona i Sokołka, niestety zajęli 2 miejsce w grupie B. Natomiast w składzie Don't worry, I'm PRO był nasz uczeń bielaqqq ale zdobyli 3 miejsce w grupie J. W Black Salami był także nasz stary gracz z czasów CS 1.6 Sp1ke0ne, także odpadł w grupie O na 2 miejscu. W drużynie BFTN grał Nafest także stary gracz z początków 1.6, a jego team zajął 5 miejsce w turnieju.
 
Linki do wydarzenia i drabinek
 
MECHLAN #2
CSGO
LOL
SC2LOTV
HS
T7
F18
 
Gratulujemy naszym Mistrzom oraz uczniom z Akademii i klasy e-sportowej w Mechaniku!
 

Komentarze (0)


Napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby dodać komentarz, zarejestruj się jeśli jeszcze nie masz konta

busy
Udostępnij