Nowy sponsor Farm2Play

Napisano: .

Nawiązaliśmy współpracę z Gaming Housem Farm2Play.

Nasi gracze z dywizji CSGO zawitają w nowym GH Farm2Play w Lesznie w dniach 21-24 kwietnia. Przed nami wiele projektów, oprócz show matchy i wideo-relacji czy zdjęć planujemy coś większego. W krótce więcej informacji.

Więcej o F2P:

"Kilkanaście miesięcy temu w głowach młodej, niezależnej grupy fanów sportów elektronycznych narodził się pomysł na stworzenie czegoś. Czegoś wielkiego, spełniającego oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego gracza, czegoś niespotykanego oraz nieporównywalnego - wielkością oraz profesjonalizmem.
 
FARM2PLAY Gaming House to niezależna wyspa e-sportowa wyróżniająca się na tle innych Gamingów House'ów nie tylko najnowocześniejszym sprzętem, ale przede wszystkim profesjonalnym, nastawionym na turniejowy gaming podejściem do tematu e-sportu, miłością i bezgranicznym oddaniem do branży sportów elektronicznych, które w połączeniu z najwyższej jakości łączem internetowym oraz ekipą FARM2PLAY, która już od wielu lat jest nieodłącznym elementem nie tylko polskiej, ale również europejskiej sceny e-sportowej sumują się na największy w tej części Europy oraz jedyny, w pełni niezależny Gaming House stworzony z myślą o wszystkich fanach sportów elektronicznych- tych profesjonalnych oraz casualowych.
 
Poświęciliśmy ostatnie kilka(naście) miesięcy, byś Ty mógł na te kilka godzin oddać się w maximum gamingowej przygody. FARM2PLAY Gaming HOUSE to nie kameralny pokój z 5 komputerami, a ekskluzywny budynek, w pełni przystosowany do rozgrywek JAK NAJWIĘKSZEJ ILOŚCI GRACZY ze stężeniem sprzętu niczym klientów w azjatyckich arcade station's."
 
Profesjonalne podejście czyni Gaming House jeszcze bardziej prestiżowym dlatego serdecznie zapraszamy!
 
Website:
 
Fanpage:
 

 

Komentarze (0)


Napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby dodać komentarz, zarejestruj się jeśli jeszcze nie masz konta

busy
Udostępnij