Wywiad z VeskiNem

Napisano: .

Krótki wywiad z veskiNem po dołączeniu do nas i zdobytym 3 miejscu na LANIE Łobez Arena
 
Od kiedy gracie waszą piątką?
Lepiej jest użyć określenia czwórką, ponieważ w przeciągu ostatnich tygodni dołączył do nas piąty gracz. Jednakże wcześniej graliśmy razem ze sobą prawie dwa lata w czterech, trenując praktycznie dzień w dzień - później z powodu problemów ze samym sobą piąty gracz z naszego składu był zmuszony odejść od nas, jednakże długo nie musieliśmy czekać i odezwał się do nas Marcin "tzr" Augustyn, wtedy zaczęliśmy trenować od nowa.
 
Skąd jestescie?
Jesteśmy ze Stargardu Szczecińskiego, to kawałek od Szczecina :)
 
Jak wam poszedl ostatni lan?
Na ostatnim LAN`ie byliśmy w miniony weekend. Ogółem jesteśmy lekko zawiedzeni naszym występem, jednakże nie było tak źle. Mieliśmy przyjemność zagrać z dywizją Alpha, chłopaki naprawdę pokazali świetny poziom. Ten mecz niestety przegraliśmy, ale w całym turnieju udało nam się wywalczyć trzecie miejsce i wróciliśmy do domu :)
 
Na jakie zamierzacie jechać lany w przyszłości?
U nas w Stargardzie zaczyna się właśnie liga, która potrwa aż do grudnia. Szóstego grudnia będzie finał całego turnieju, i jak mniemam nie może nas tam zabraknąć :) Później będzie kolejny turniej również w Stargardzie, i jako faworyci tego turnieju z obecnie zapisanych drużyn mamy zamiar pokazać się z jak najlepszej strony, i udowodnić to że zasługujemy grać pod banderą Venom Gaming. W następnej kolejności będzie turniej w Elblągu na który jedzie dywizja Alpha, Szczecin Game Show prawdopodobnie w Lutym/Marcu oraz kolejna edycja Łobez Areny również w Lutym/Styczniu, konkretnej daty jeszcze nie znamy.
 
Co sadzisz o [KDV] Venom Gaming jako organizacji?
Według mnie klan [KDV] jest bardzo dobrą organizacją e-sportową. Wyciągają rękę do graczy, aż grać dla nich to przyjemność. Widziałem chłopaków z dywizji Alpha w Łobzie, byli bardzo zadowoleni - cały czas weseli, było widać po nich że reprezentować owy Gaming to przyjemność. Sam po rozmowie z Menagerem jestem w stanie stwierdzić, że to oni wychodzą z inicjatywą gry do nas, a nie na odwrót :)
 
Jakie macie cele na przyszłość, w esporcie i w naszym gamingu?
Oczywiście cele mamy takie jak każdy zespół, chcemy być jak najlepsi, wygrywać jak najwięcej, zwiedzać jak najwięcej, oraz zdobywać jak najwięcej doświadczenia. Drużyna powstała po to, żeby pokazać wszystkim innym że tak naprawdę, z niczego - z pięciu grających ze sobą kolegów, może powstać naprawdę coś wielkiego, i potężnego. :)

Komentarze (0)


Napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby dodać komentarz, zarejestruj się jeśli jeszcze nie masz konta

busy
Udostępnij