Nowy Gracz Szamilek

Napisano: .

Witajcie!!!

Jak wiecie ostatnimi czasy dołączył do nas nowy, młody a do tego utalentowany gracz. Jest to zawodnik który postanowił wyjść na przeciw wszystkim i już jako młodzieniec osiągnąć podium w FIFA 14 i gra on pod nickiem SZAMILEK!
 
Postanowiłem wiec przeprowadzić z nim wywiad, co odpowiedział zobaczcie sami.
 
Krótka legenda:
B - Blau
S - Szamilek
 
B: Witaj Szamilek, krótko jak masz na imię i ile masz lat.
 
S:  Nazywam się Andrzej Niemiec i mam 14 lat.
 
B:  A powiedz mi od kiedy grasz w Fife ? Jakie były twoje poczatki?
 
S:  Gram od 2 lat. Początkowo grałem jak amator, ale na swoim pierwszym lanie poszło mi dość dobrze. Było to EGP 2012 w którym wyszedłem z grupy na 1 miejscu i w fazie pucharowej przegrałem z menadżerem MaxFloPlay:KartkiemPL
 
B:  Jakie są twoje plany odnośnie przyszłości? Bo wiesz masz szkołe itp. a wiadomo turnieje itd. Czy to nie koliduje ze sobą za bardzo?
 
S:  Odnośnie przyszłości to chciałbym dostać się do dywizji GF-Gaming lub ALSEN-TEAM. Szkoła nie przeszkadza mi w braniu udziału w esporcie to i to umiem ze sobą pogodzić.
 
B: Jak oceniasz swoje umiejetności?
 
S:  Myślę, że jestem jednym z lepszych graczy, ale jeszcze tego tak bardzo nie pokazałem. Mam nadzieję, że pod barwami Venom-Gaming osiągnę jak najwięcej!!
 
B:  Pochwal się osiągami jakimi już masz na swoim koncie.
 
S:  Z turniejów lanowych mam dwa 1 miejsca na podium. W Skoczowie na Turnieju Magnetic PUB oraz w Proszowicach na turnieju o puchar Burmistrza gminy. 30 sierpnia odbył się turniej Authentic Challenge, w którym wyszłem z grupy śmierci i trafiłem na mistrza polski Michała 'Owce' Owczarzaka z którym w pojedynku bo3 przegrałem 2-1. W turniejach online dużo razy wygrywałem live cup a jednym z większych osiągnięć jest 3 miejsce w Go4fifa oraz dojście do 5 rundy w Zotac cup
Już 7-8 grudnia wybieram się na turniej Poznań Computer Sport Games LanParty i mam nadzieję że godnie będę reprezentować tam wasze barwy i zdobędę kolejne podium.
 
B:  Jestem pod wrażeniem jak na tak młody wiek to bardzo dobre osiągnięcia. Powiedz mi czy pamiętasz najcięższy mecz który utkwił tobie w pamieć?
 
S:  Najcięższy mecz w swojej karierze rozegrałem z Michałem 'Owcą' Owczarzakiem który wygrałem 1-0 ale był on bardzo zacięty.
 
B: A teraz pytanie z innej beczki, czy jest coś jeszcze oprócz Fify w czym chciałbyś osiągnąć szczyt?
 
S: Bardzo,aktualnie gram też w piłkę nożną, gdzie jestem kapitanem drużyny AKS Wyzwolenie Chorzów. Oprócz fify gram również w Leauge of Legends i w miarę mi to wychodzi.
 
B: OK ostatnie pytanie. Powiedz mi czy chciałbyś kogoś pozdrowić lub przestrzec przed tym że nadchodzi gracz który będzie jednym z najlepszych ?
 
S: Chciałbym pozdrowić wszystkich zawodników z dywizji FIFA oraz podziękować Damianowi Kawczyńskiemu za pomoc w szukaniu gamingu. Chciałbym również dodać, że jadąc do Poznania jadę tam, żeby zająć miejsce na podium i nikt mi w tym nie przeszkodzi.
 
B: No to ładnie, wiec my jako zespół Venom wierzymy, albo nie - wróć wiemy że osiągniesz  najwyższe podium. Będziemy trzymać za Ciebie mocno kciuki
A tymczasem dziękuje za wywiad.
 
S: Również dziękuje.
 
Jak widzicie sami, gracze stają się coraz to lepsi, nie zależnie od wieku. Każdy może osiągnąć coś poprzez swoją fascynacje i chęci dążenia do celu i Tutaj mamy kolejny tego przykład.
Pozdrawiam Blau.

Komentarze (2)

Szamilek (25.11.2013)

Super wywiad!

Zergadis (25.11.2013)

No prefeska :) GJ i GL Szamilek na LANIE!!! :)


Napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby dodać komentarz, zarejestruj się jeśli jeszcze nie masz konta

busy
Udostępnij